1012 SP Raport 3 – Pomagam zrealizować cel!

Twój raport z omówieniem wyników pojawi się za 10-15 min na Twojej skrzynce e-mail. UWAGA! Najpierw zapoznaj się z filmem poniżej gdzie dowiesz się o zaletach i cechach motocykla TURYSTYCZNY i jak nie popełnić kosztownego błędu przy zakupie swojego pierwszego takiego motocykla... 

3: Twój rezultat to motocykl: TURYSTYCZNY

DLACZEGO POWSTAŁ TEN PORADNIK:

  • Najczęściej początkujący motocykliści mają podobne pytania od czego powinni zacząć i potrzebują pomocy.
  • Osoby zaczynające przygodę z motocyklami bardzo często są narażone na oszustwa i po pierwszym rozczarowaniu zamiast spełnienia marzenia i poczuciu wolności jest dramat i duże niepotrzebne koszty.
  •  Przyszli pasjonaci mają  bardzo dużą ilość bez użytecznej wiedzy zaczerpniętej z Internetu którą warto zweryfikować.
  • Aktualnie tworzymy społeczność przyszłych motocyklistów czyli ludzi którzy w końcu postanowili spełnić swoje marzenie.

E-book „MOTOCYKLISTKA TO JA. Jak zacząć przygodę z jednośladem?”

Jeśli zastanawiasz się czy to dobry pomysł i jak do tego tematu podejść przedstawię Tobie moją unikalną metodę jak stać się motocyklistką.


Codziennie pomagam kobietom spełniać marzenia o jeździe na motocyklu oraz jak uniknąć podstawowych błędów i zbędnych, dużych kosztów.

W PORADNIKU DOWIESZ SIĘ O...

1. WYMAGANYCH UPRAWNIENIACH

2. CZY WAŻNE JEST DOŚWIADCZENIE

3. RODZAJE MOTOCYKLI

4. ILE TO WSZYSTKO KOSZTUJE 

5. GDZIE NAJLEPIEJ KUPIĆ

6. PODSTAWOWA INSPEKJA MOTOCYKLA

7. WYPOSAŻENIE KIEROWCY

Odbierz NATYCHMIASTOWY dostęp do poradnika

14 Dni Gwarancji

100% Gwarancja zadowolenia. Nasze szkolenia objęte są 14 dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Innymi słowy, jeżeli z jakiegoś powodu będziesz niezadowolony, po prostu daj nam znać i oddamy Ci pieniądze bez zadawania żadnych pytań.

Bezpieczne Płatności

W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych strona naszego sklepu jest szyfrowana 256 bitowym kodem i używa certyfikatu bezpieczeństwa SSL, więc Twoje dane są całkowicie bezpieczne.

O Twoim Trenerze:

Marcin Puchała 

Uwielbiam pracować z  ludźmi którzy mają pasję. Uwielbiam obserwować jak się zmieniają i jak dzięki temu zmienia się ich życie.

Osoby które podążają za marzeniami mnie inspirują, a ich siła mnie zadziwia. Uwielbiam dzielić się moją wiedzą , ponieważ wiem, że motocyklista drzemie w każdym z nas i tylko czeka, aby się obudzić.

Zapraszam do poradnika, który odmienił życie wielu osób. Teraz czas na Ciebie!


Twoja inwestycja jest zabezpieczona naszą 14 dniową gwarancją.

Oto jak to działa: Jeżeli zakupisz poradnik i  nie spełni on Twoich oczekiwań możesz go zwrócić w ciągu 14 dni bez zadawania żadnych pytań. 

UWAGA! OFERTA OGRANICZONA CZASOWO!

Możliwość konsultacji na żywo

30 minut np. ZOOM, telefon :

Prowadzący m.in: 

 MTC Motocyklowy Świat Marcina

>